ÜRÜNLERİMİZ

Otomatik Kapı SistemleriSpeed-Tech Fotoselli KapılarManusa Fotoselli KapılarDairesel Fotoselli KapılarOtomatik Döner KapılarYana Kayar Hermetik KapılarMenteşeli Hermetik KapılarTeleskopik Fotoselli KapılarFotoselli Yangın KapılarıEndüstriyel Otomatik Motorlu Çelik KepenkÇelik Kepenk Tipi Garaj KapılarıAlüminyum Otomatik KepenklerOtomatik Şeffaf Mağaza KepenkleriEndüstriyel Seksiyonel KapılarSeksiyonel Garaj KapılarıYüksek Hızlı Branda Kapılar Giyotin SistemYüksek Hızlı Branda Kapılar Sarmal SistemYüksek Hızlı Branda Kapılar Anticrash SistemYüksek Hızlı Yangına Dayanıklı Kapılar/Branda Robot Kabin KapılarıGENİUS SİMPLE BARİYERLENTUS ÇİTLİ BARİYERLERGENİUS BARİ GUARD BARİYERGENİUS RAİNBOW BARİYERLERSOMMER KOLLU BARİYERBFT KOLLU BARİYEROtomatik Yana Kayar Bahçe KapılarıOtomatik Kanatlı Bahçe KapılarıTersane ve Hangar KapılarıYangın KapılarıKlasik Tek Kanatlı Yangın KapılarıKlasik Çift Kanatlı Yangın KapılarıOtel Yangın KapılarıYangın Kesici Kayar KapılarYangın Kesici KepenklerYangına Dayanıklı Cam KapılarYangın ve Duman PerdeleriYÜKLEME RAMPALARIStandart Yükleme RampalarıKanatlı Yükleme RampalarıHareketli Seyyar Yükleme RampalarıAsma Germe membran SistemlerAmfi Tiyatro ProjeleriGazebo SistemlerÖzel Çatı Kapatma ProjeleriRüzgar ve Güneş Kırıcı PerdelerHangar Doors and Shipyards DoorsHangar DoorsShipyard GatesÇelik KonstrüksiyonÇelik Konstrüksiyon Fabrika BinalarıÇelik Konstrüksiyon Fabrika ÇatılarıHafif Çelik VillalarKonut Tipi Çelik ÇatılarÖzel İç ve Dış Mimari Dekorasyon Çalışmaları3 Boyutlu Duvar Dekorasyon Çalışmaları3 Boyutlu Zemin Kaplama ÇalışmalarıAutomatic Door SystemsIndustrial Sectional DoorsIndustrial Automatic Motorized Steel ShuttersHigh Speed Canvas ​​Doors Giotin SystemHigh Speed Canvas Doors Spiral SystemHigh Speed Pvc Door Anticrash SystemsManusa Automatic Glass DoorsSpeed-Tech Automatic Glass DoorsSectional Garage DoorsSteel Shutters Garage DoorsAluminum Automatic ShuttersTransparan ShuttersParking BarrierAutomatic Sliding Doors GardenAutomatic Poultry Garden GatesAhşap Dekorasyon

Otomatik Kapı Sistemleri / Endüstriyel Otomatik Motorlu Çelik Kepenk

Endüstriyel Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk Sistemleri ; 
Uygulama alanlarına göre üretimi yapılmış 80 mm ve 120 mm genişliğinde 0,80-1,20 ve 2 mm et kalınlığında Galvaniz Çelik Panellerden Sarmal Kepenk Prensibi ile çalışmaktadır.

Fabrika, Depo, Antrepo gibi Endüstriyel alanlarda, ölü alan kaybı'nın minumum seviyelerde olması, yüksek mukavemet özelliği, estetik ve ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedirler. Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri  Motor seçimi ürünün sağlıklı ve uzun ömürlü olmasında çok büyük önem taşır. İsteğe bağlı olarak Otomatik Kepenk Sistemleri Butonlu , Uzaktan Kumandalı veya Manyetik Alan Kontrollü olarak kumanda edilebilirler. Esence Yapı Otomasyonu Olarak Otomatik Galv aniz Çelik Kepenk Sistemleri'nin Bursa ve yakın il ve ilçelerinde montajlı uygulama, yurt genelinde toplanmış montaja hazır paket sistem toptan satışını yapmaktayız.

Otomatik Motorlu Çelik Kepenk Sistemleri  montajı pratik, bakım ve servis maliyeti ekonomik ürünlerdir.

 
 
SÖZLÜK ANLAMI
Kepenk, sarmal kapı, daraba vb. gibi birçok isimle anılan dikey çalışan bir kapı modelidir. Roller shutter olarak ingilizce literatürde adlandırılır. Kepenkin üst tarafında bulunan motor şaftının dönmesi ile kepenk lamellerinin bunun üzerine sarılması sonucu açılıp kapanma işlemi yapar. Garaj kapılarından dükkân kapılarına, yangın bölme ihtiyacı olan yerden fabrika kapılarına kadar birçok yerde çok farklı şekillerde kullanılır. Ev camları için panjur tipi sarmal kapılar da mevcuttur.

Endüstriyel Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk Sistemleri Nerelerde Kullanabilir;

Fabrikalar için Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk tercih edilebilir,

Depolar için Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk tercih edilebilir,

Antrepolar için Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk tercih edilebilir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ