AÇIK OTOPARK GÖLGE SİSTEMLERİ / Open-Park Model 2009

POLİKARBON OTOPARK SİSTEMLERİ

 

Esence Speed-Tech Polikarbon Kaplama Otopark Sistemleri  Modüler Sistem Çelik Yada Alüminyum  taşıyıcı konstrüksiyon üzerine ultra viole polikarbon kaplama malzemesi ile kaplanarak oluşan sistemlerdir.

Günışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir.

Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar.

Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir.

Ayrıca tek veya çift yüzeyi UV koruyucu madde kaplı polikarbonat levhalar tek cidarlı [solid] ve iki veya daha fazla cidarlı [multiwall] gözenekli levhalar halinde muhtelif renk, kalınlık, özellik ve ebatlarda imal edilerek yapı sektöründe her türlü açıklıkların kapatılmasında kullanılabilen esnek ve sağlam bir kaplama malzemesidir.

İyi ısı izolasyonu ve mukavemeti nedeniyle Otoparklarda  cam ve plastiğe  alternatif olarak yoğun oalrak kullanılmaktadır.

Otel Otoparkları, Alışveriş Merkezi Otoparkları, Stadyum otoparklari, Kamu ve Özel Otoparkların Projelendirmesi, İmalatı ve Montajını Üstlenmekteyiz.
 

Kamu ve Özel Sektörün Toplu ve Açık Otoparkları İçin Her Bütçe ve Mimari Özelliklerine Göre Otopark Tasarımları Yapmakta,Farklı Alternatif Projelerimiz İle Standart Kalıplardan Ziyade İsteklerinize ve Beklentilerinize Göre Projeler Üretmekteyiz.

Sistemlerimiz Araçların Yağmur Toz ve Güneş Gibi İstenmeyen Dış Etkenlerden Korunmasının Yanısıra,Alışveriş Merkezleri Gibi Toplu Otoparklarınızda Ayrılmış Park Alanlarının Maksimum Verimliliğini Sağlayabilecek Çözümler Sunmak İçin Tasarlanmaktadır.

Ayrıca İster Tek Araçlık Olsun İster Binlerce Araçlık Olsun Tüm Açık Otopark Kapatma Sistemlerimizde Hertürlü Bütçeye Hitap Edebilecek Ürün Yelpazemiz ve Model Çeşitlerimiz Bulunmaktadır.

Otopark Modellerimiz Modüler sistemler olup montaj klavuzları sayesinde profesyonel montaj ekiplerine ihtiyaç duymadan kolaylıkla montaj yapılabilmektedir.

 

POLYCARBON SHADE SYSTEMS

Esence Speed-Tech polycarbonate coating systems are formed by coating with Parking Systems Modular System Steel Or Aluminium bearing construction on ultraviolet polycarbonate coating material.

 

it is the best way to get the most ideal solution For the need of Day light Saving at the places, also  extremely resistant against shocks due to the nature of the resin .

İt is much lighter than glass and coating materials such as acrylic and glass.

due to the ability to cold bending,  it Provides ease of design for architecture.

Due to its protection systems like ultraviolet filtration and surface water retention, it is very durable and long-lifed ; also it has excellent light transmission properties .

also single or double surface UV-coated polycarbonate  protective sheets can be produced as single wall [solid] and two or more wall [multiwall] into porous plates in various color, thickness , properties and dimensions; so it can be used to cover the all kind of openings and provides a solid coating .

Due to good thermal insulation and resistance, it is used for extensively as an alternative to plastic and glass in parking places.

 

Hotel Parking, Shopping Center Parking, the stadium parking lots, Design of public and private parking, we assume the manufacturing and installation.


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ