AÇIK OTOPARK GÖLGE SİSTEMLERİ / Açık Otopark Sistemleri 2001

MEMBRAN OTOPARK SİSTEMLERİ   OPEN-PARK MODEL 2001

Esence Speed-Tech: Open-Park Germe Otopark Sistemleri,Betonarme yapılar veya çelik konstrüksiyon otoparklara nazaran daha hafif olmakla birlikte,İstenilen formlarda üretim yapılabilmesi açısından estetik ve mimari bütünlük sağlamaktadırlar.

Membran Örtüler polyester yada cam liflerinin dokunması ile elde edilen özel malzemelerdir. Bu Polyester kumaş üzeri pvc kaplama yapılarak sistemin yağmur toz ve ışık izolasyonu sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak sistemlerimizde blackout kaplama kullanılarak %90 ışık %70 ısı izolasyonu sağlanmaktadır. Blackout kaplama malzemesi 3 katmandan oluşmaktadır.

Birinci Katmanı Pvc Kaplama Olup Kar Yağmur toz Gibi Dış Etkenlerin İzolasyonunu sağlamaktadır.

2.            Katman Özel slikon bazlı membran kaplama olup,ısı,ışık ve ses izolasyonu sağlar.

3. Katman petek görünümlü fosforlu parlak özel kaplamadan oluşur estetik ve şık görünüm sağlamaktadır.

Kamu ve Özel Sektörün Toplu ve Açık Otoparkları İçin Her Bütçe ve Mimari Özelliklerine Göre Otopark Tasarımları Yapmakta,Farklı Alternatif Projelerimiz İle Standart Kalıplardan Ziyade İsteklerinize ve Beklentilerinize Göre Projeler Üretmekteyiz.

Sistemlerimiz Araçların Yağmur Toz ve Güneş Gibi İstenmeyen Dış Etkenlerden Korunmasının Yanısıra,Alışveriş Merkezleri Gibi Toplu Otoparklarınızda Ayrılmış Park Alanlarının Maksimum Verimliliğini Sağlayabilecek Çözümler Sunmak İçin Tasarlanmaktadır.

Ayrıca İster Tek Araçlık Olsun İster Binlerce Araçlık Olsun Tüm Açık Otopark Kapatma Sistemlerimizde Hertürlü Bütçeye Hitap Edebilecek Ürün Yelpazemiz ve Model Çeşitlerimiz Bulunmaktadır.

Otopark Modellerimiz Modüler sistemler olup montaj klavuzları sayesinde profesyonel montaj ekiplerine ihtiyaç duymadan kolaylıkla montaj yapılabilmektedir.

 

MEMBRAN CARPARK SHADE SYSTEMS

Esence Speed-Tech Stretch Parking Systems, although lighter than the steel construction of concrete structures, or parking, they provide the desired form of production in terms of aesthetics and architectural integrity can be made.

Dressings are special membrane material obtained by weaving polyester or glass fibers. This dressing Polyester fabric made via this system, rain dust and light insulation pvc coating is provided.

Optionally, in our system, by using blackout coating, 90% light and 70% temperature saving is provided.

Blackout coating material comprises 3 layers.

First Layer is PVC Coating Whether provides insulation of exterior factors such as dust Snow Rain.

Second layer is Special silicon-based membrane coating whether prov'des heat, light and sound insulation.
 

The third layer consists of honeycomb-looking bright phosphorescent special coating provides aesthetic and stylish appearance.


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ